| vidiuta a întrebat:

Cum sa imi incep o mica afacere in cosmetice? Cateva idei va rog.

Răspuns Câştigător
| Ionelarebela a răspuns:

Pai mai intai vb cu cineva de la oriflame, avon.eu de exemplu sunt inscrisa la metropolitan este o firma f buna si are preturile destul de mici.sunt numai cosmetice de calitate.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inchiriezi un spatiu, iti inregistrezi firma, si apoi cumperi cosmetice de la diverse depozite, cosmetice la care adaugi o suma cat mai mare la vanzarer, ca sa ai profit.

| anda1313 a răspuns:

Vorbeste cu cineva de la Avon, Oriflame, Forever Living, poate iti dau ei o idee.Nu ai spus exact ce fel de afacere iti doresti.

Răspuns utilizator avertizat