| CORONAVIRUS a întrebat:

As dori sa încep sa-mi fac o mica afacere. Îmi recomanda cineva ceva?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Schimb de anvelope, reparatii (pana). Cand vine iarna sar gramada pe tine, si viceversa cand se duce. Pene vor exista oricand deci banii vin pana cand se produce alt tip de cauciuc care nu necesita aer pentru a putea merge pe asfalt

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am incepe toti sa facem asta atunci, nu? big grin

Ideea ar trebui sa vina de la tine, incepe cu ceea ce te pricepi sa faci. Daca nu stii asta, atunci cauta la ce esti bun. Poate sa nu fie neaparat domeniul de activitate.

Bafta! ^_^

| Werrich a răspuns:

Salon tatuaje, salon piercing

| Mirel4412 a răspuns:

Patiserie, sau un magazin mixt, mie mogazinul cu alimente in aceasta perioada mi-a mers foarte bine.