| White22 a întrebat:

Buna ziua,

As dori sa intreb daca este cineva sau sa ma indrume spre a primi un credit de 10.000 euro pentru o perioada de 2 ani de zile.

Mentionez ca mi-am schimbat recent locul de mumca si am doar o luna, nu primesc de la banca.

Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Un credit de 10.000 de euro pentru o perioada de 2 ani înseamnă o rată de aproximativ 500 de euro/lună.

Slabe speranțe să-ți ofere cineva împrumutul ăsta dacă nu ai un job stabil și bine plătit cu minim 1 an de vechime.

| adinaTPU a răspuns:

Daca bancile nu iti dau credit, atunci mai raman IFN-urile. Foloseste comparatorul de aici https://www.creditcubuletinul.ro ca sa vezi care oferta ti se potriveste. Atentie mare la dobanzi!