| Goldenbulle7 a întrebat:

Stie cineva vreo banca sau ceva, care sa ma imprumute cu 2000-3000 de euro, fara sa fie obligatorie perioada de angajare de minim 3 luni la locul de munca actual? Am doar o luna de cand sunt angajat si am nevoie de ceva credit

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o banca din lume nu ofera imprumuturi bancare fara sa aiba garantia ca esti angajata si poti platii datoria inapoi. bancile cer minim 1 an de salarizare la acelasi loc de muncam cu adeveritnta ca esti pe contract permanent.

Daca este urgenta de bani pentru o problema medicala sau de sanatate, cu siguranta ca parintii, rudele si prietenii, te pot ajuta.

La camatari nu te sfatuiesc, fiindca astia po sa-t rupa mainile sau picioarele, daca nu le dai bani dublu, pana in termenul care ti i-au dat.

| Wr3nch a răspuns:

Nu iti dau nici macar 1000 de lei pentru un telefon, daramaite 3000 de euro.