| Belluuu a întrebat:

as dori sa stiu daca in Romania exista sponsor/ii pentru sportul pe role (din cate stiu in alte tari exista. ex: redbull,monster energy,d&c, etc.) orice date de contact is bine venite (Link, orice.) Multumesc Anticipat

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Pai sponsorii precum redbull, monster energy etc. sunt si la noi in Romania! Dar nu cred ca sponsorizeaza sportul pe role

| me4u a răspuns:

Trebuie sa faci ceva deosebit ca sa te sponsorizeze. Sa te dai bine, sa castigi concursuri.

| Belluuu explică (pentru me4u):

Ma dau foarte bine din punct de vedere. sar peste bari trec prin jabloane etc. eu zic ca ma descurc sa castig un concurs daca-i necesar happy sunt bun si stiu asta.