| Origamimaster a întrebat:

as vrea sa cumpar un butterfly knife, dar sa fiu sincer sunt cam confuz deoarece daca iau unul de calitate din America (de antrenament fara lama ascutita) ma costa extrem de mult pretul taxelor si al vamei si banuiesc ca mai sunt si altele. Stiti cumva care ar fi pretul per total la http://www.bladeplay.com/item--Progen-Ronin-Gear--4563 sau daca se gaseste pe undeva prin europa la un pret la fel.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Asta o stii de la coltul blocului, nu? Te costa 24% TVA si transportul. Cauta pe amazon.co.uk si vezi ce gasesti acolo. Alea vin din UE, ajung repejor si platesti putin transport, le primesti fie direct prin curier, fie la oficiul postal de care apartii.

| Origamimaster explică (pentru KodrutZ):

Da, decat ca amazon nu livreaza in aceasta tara necunoscuta numita Romania

| KodrutZ a răspuns (pentru Origamimaster):

Bine ai venit in noul mileniu, in cazul asta!