| Ghiti2011 a întrebat:

Azi am incercat sa imi cumpar ceva online cu cardul si mi-a aparut o eroare in care scrie "tranzactia a fost refuzata de catre furnizorul de card de credit" am incercat cu 2 carduri unul visa electron de la bt si unul master card de la cec bank si cu ambele aceeasi eroare cardurile nu sunt expirate si au si destui bani daca m-ati putea ajuta sa rezolv problema...

2 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, din cate stiu e vorba de o problema de securitate. Incearca sa inrolezi cardurile in sistemul 3D secure. Cel putin cardul Visa de la B T ar trebui sa mearga pentru ca folosesc personal si nu imi face probleme. Sarbatori fericite.

| MikuAlex a răspuns:

Pai inseamna ca site-ul pe care ai umblat nu este bun sau chiar virusat.Nu stiu ce sa faci...Incearca sa cunperi ceva online de pe alt site.