| Mincu_Cristina_1999 a întrebat:

Caut un loc de munca part time de distribuirea pliantelor. Știe cineva un loc de munca?

3 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Este cel mai usor de gasit un astfel de job si este mai apreciat decat cei care au la dispozitie net si vor sa se imbogateasca part time, dar nu ai specificat din ce zona esti sau provincie cum vor astia sa-i spuna
In Timisoara de exemplu as putea sa-ti recomand zeci de companii care te cauta

| KronstadtResurrection a răspuns:

Intreaba la hypermarket-uri.

| Pandhoraa a răspuns:

Daca estidin Bucuresti ai putea lucra ca opeartor interviu asistat de calculator fuul time sau part time cu contract de munca
https://www.tpu.ro/......vreo-idee/