| SL1997 a întrebat:

Bună ziua cine mă poate ajuta cu niște acte pentru Anglia, Cscs verde, insurance number sau sa mă îndrume în obținerea lor?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si pe TPU cine crezi ca te ajută cu acte? Nimeni, mergi la ambasada Romaniei sau a marii britanii din Romania si intreaba acolo, ei sigur te vor ajuta.

| Osneros a răspuns:

Cel mai bine te îndrumă gov.uk și Google.

| robertmarianuk a răspuns:

Pentru CSCS iti recomand Crystal&Co - obtii cardul CSCS in doar o zi de curs. Totul in limba romana. Suna la 0748 330 2711 https://www.crystalandco.work/

| Hule a răspuns:

Avocat

| SL1997 explică (pentru Hule):

Si cu ce ma poate ajuta un avocat?