| Scorpions13 a întrebat:

Cum ma pot inscrie la academia militara si ce probe se dau, cam tot ce se poate despre acest subiect.
Si care academie este mai buna ATM sau academia fortelor terestre... academia care te invata mai multe si care are o pregatire fizica mai buna.
Si cam cand se pot depune dosarele.
Multumesc.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul il gasesti pe site-urile oficiale, la Admiterea 2012, cred ca tot asa va fi si in 2013.
Care este mai buna pentru tine depinde de calitatile si inclinatiile tale, respectiv daca vrei sa fii ofiter sau inginer militar. Numai bine!