| paul9923 a întrebat:

Buna ziua imi explica si mie cum sta treaba cu optiuni My smartphone de la Orange. Am abonament de 8 euro si vreau sa-mi iau Samsung galaxy ace deci mai trebuie sa dau inca 10 euro pe langa cei 8 euro pe luna? Va rog e foarte important raspundeti rapiddd

1 răspuns:
| RalluRallu a răspuns:

Pai Paul, depinde si cat mai costa acel smartphone de la Orange pe langa reducerea de la abonament. Este probabil ca pretul smartphonului tau sa fie de 10 euro (Cu tot cu reducere de la abonamentul Orange)...