| neox1x a întrebat:

Ce vroiam sa intreb stiti cumva la Orange cu optiunea aia My Smartphone daca vreau sa fac un abonament si zice ca pret 60 euro la un telefon cu optiunea aia activata, iar abonamentul respectiv e din ala obligatoriu pe 2 ani, inseamna ca trebuie sa platesc si asta My Smartphone lunar care e 9 euro/luna? deci inca 9 euro pe langa abonament LUNAR?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Orice optiune in plus se plateste.Eu am un abonament tot la Orange fara mesaje incluse.Am activat optiunea Mesaje si platesc in plus.Peste abonament.Bafta.