| anonim_4396 a întrebat:

Ma aflu in o situatie mai dificila si as cam avea nevoie de bani. Ati putea sa imi sugerati ceva ce m-ar ajuta sa imi gasesc de lucru in Bucuresti? Eu caut in principiu un part-time cu program lejer deoarece am si meditatii, iar timpul nu imi permite chiar orice.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ai noroc poti gasi sa imparti fluturasi pe strada.

| Andreeea21 a răspuns:

Lucru la domiciliu! Lucrezi în timpul liber! Seriozitate garantată! Convenabil pentru oricine! Vino în cea mai ambițioasă echipă! Te ajutăm să câștigi și tu! Ai nevoie doar de calculator și internet! Te asigur că merită! Pentru mai multe detalii click aici: http://bit.ly/2agKSwX
Sper să-ți fie de ajutor ^_^