| busuioc23 a întrebat:

ma gandesc la o afacere dar sunt un pic nehotarat. as dori sa deschid o spalatorie de rufe pentru restaurante, vile, etc. am spatiu, totusi ma gandesc unde pot gasi masini industriale second hand.si sunt putin sceptic in priviinta profitului. astept sugestii. multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Sugestia mea ar fi sa va ganditi la o franciza.

2 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna Andrei daca vrei sa pornesti rapid in afaceri trebuie sa actionezi repede si acest tip de afacere sa fie cu o cerere foarte mare, daca esti interesat sa pornesti tipul de afacere cu ajutorul meu fara risc financiar poti sa ma contactezi la tiriboxi@gmail.com sau tel 0765948501

| busuioc23 explică:

Aveti dreptate este o idee excelenta si o forma moderna de a face afaceri.dar mai mult ma intereseaza de unde pot face rost de masini industriale.ma gandeam prima oara sa incep cu masini normale si sa ma extind pe parcurs.ma incanta ideea pentru ca s-a dat si o lege.un sprijin pentru tineret care vor sa isi inceapa o noua afacere un sprijin financear de 20 de mii de euro si scutire la impozit pe 3 ani.