| Gyssus a întrebat:

Ce afacere sa îmi deschid cu suma de 40.000 euro? Aștept sugestii de la cine cunoaște.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce-ți place, ce știi să faci, ce poți, ce vrei?

| siriusblack98 a răspuns:

In Romania? Nimic nu merita sa deschizi.Statul taie de la radacina pe cat posibil intreprinzatorii noi pe piata.

| xerxes1 a răspuns:

Ideea valoreaza mai mult decat suma disponibila.
Ai mai multe sanse ca in 3 ani sa ramai fara nimic decat sa triplezi banii.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

O crescătorie de marmote

| Krax256 a răspuns:

O covrigarie/gogoserie intr-o zona cu trafic mare daca gasesti...toata lumea mananca.

| ALEXXXL19 a răspuns:

Afacerile sunt cu risc deci risc si castig, cred ca ceva auto ca dupa cum se vede cam toata lumea are masina sau de biciclete ca n-am prea vazut si sa o deschizi intr-o zona unde nu prea e accea afacere, succes

| Cristea468 a răspuns:

Poți începe cu un fast food sau magazin de haine sau o sală de fitness?