| Zeptra a întrebat:

ma numesc Teodor si as vrea sa gasesc un job ca traducator pe un site de anime, in care sa fiu platit pe zi / ora / saptamana. Vorbesc engleza si romana fluent, scriu cu diacritice (numai cand am nevoie) si am rabdare. As vrea sa fiu platit prin paypal. Pot sa fac si graphic design. Fac acest lucru inca din 2015.

Multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu exista, esti platit cu maxim 50 de lei odata la nu stiu cate episoade, aka totala pierdere de timp.

1 răspuns:
| D3I3 a răspuns:

Aici nu e site pentru cv-uri sau pentru angajari _-_ Traducerile de anime, din cate stiu, sunt efectuate de voluntari.