| AdyP20 a întrebat:

Caut un site de freelancing bun si gratuit daca se poate. As vrea sa lucrez in timpul liber ca si traducator. Stiu engleza, romana, maghiara, spaniola si limba germana.

1 răspuns:
| madelf a răspuns:

Www.livemocha.com
Un site pe care poti invata orice limba, dar ii poti ajuta pe cei care invata la randul lor, anumite limbi pe care tu le stapanesti.Cu cat ii ajuti mai mult, cu atat castigi "bani". Castigul il poti folosi in a-ti cumpara lectii pe site-ul respectiv.
Nu e chiar ceea cauti tu, dar sper ca ti-am fost de folos!