| Gabitzu246 a întrebat:

Buna ziua.
Mi-a făcut un prieten transfer dintr-un cont de euro pe un cont de lei la BRD, din experiența voastră, in cat timp intra banii? Menționez că transferul a fost făcut duminică, azi e marți și tot nu au intrat.Multumesc anticipat.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la banca si intreaba i verifica soldul si daca banii nu au intrat inseamna ca el nu ti a trimis, de obicei banii intra in cîteva ore de cand ti trimite sau cel tarziu a doua zi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu cred ca nu ti a trimis nimic te minte ăla nu banca e de vina, daca "prietenul" nu iti trimite bani poti astepta tu mult si bine transferul, ia legatura cu ăla care il numesti prieten si intreaba l, afla de la el ti a trimis sau nu banii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Intră în 24 de ore în zile lucrătoare.

| Gabitzu246 explică (pentru sadrian46):

Deci sa înțeleg că nu mai intra? Că au trecut 24 de ore

| sadrian46 a răspuns (pentru Gabitzu246):

Să nu înțelegi asta.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Contul tau e la BRD, ok. Prietenul de la ce banca ti-a facut transferul? Ca daca o fi din afara spatiului UE, poti sa astepti tu si vreo saptamana...

| VadimIvanov a răspuns:

In maxim 24 de ore.

Răspuns utilizator avertizat