| GheorgBal a întrebat:

Buna ziua oameni buni! Am nevoie urgent de niste bani pe care pot sa-i faca pe net fara investitii.P.S sunt inca minor, cine raspunde si ma va ajuta FUNDA

Răspuns Câştigător
| ady3600 a răspuns:

Uite aici raspunsul la intrebarea ta https://www.virtconomics.com//recruit/iyf9f6dm8pno4teu9pi6

E simplu! iti faci cont si incepi sa faci bani;) te ajuta mai ales ca esti minor, e la fel ca in viata reala asa ca te pregateste pentru mai tarziu;) Bafta!
Daca nu intelegi ceva pe acolo imi poti trimite mesaj.
La primii bani vreau si eu funda :)

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bani urgent pe net nu prea a facut nimeni, nici aia care au ajuns miliardari. Macar engleza o ai pusa la punct foarte bine? Daca nu, mai viseaza...

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Ok, se pot face bani pen net fără investiţii, dar nu urgent...îţi ia ceva timp până te pui pe picioare şi ceva muncă, nimic nu vine dacă stai degeaba. Dacă vrei să înveţi cum să faci bani pe net, dă-mi add pe mess la id banionline100

suntserios
| suntserios a răspuns:

Multi vor bani pe net, putini inteleg ca trebuie sa oferi ceva pentru banii aia. Deci ce stii sa faci?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru suntserios):

Probabil ca nimiclaughingstie sa intre pe google.

| suntserios a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Ma indoiesc, ca altfel nu mai punea intrebarea aici

| johnnny123 a răspuns:

Esti un programator de top? Un designer talentat? Un expert SEO? Un consultant pe probleme de tehnologie? Un mare scriitor?

Ce aptitudini detii pentru care cineva ar fi dispus sa-ti dea bani?

Daca raspunsul este "am o conexiune de internet si stiu sa dau clickuri", atunci te numeri printre cei 3 miliarde de locuitori ai planetei cu conexiune la internet care stiu sa dea clickuri. Nu esti deloc special, si vrei aceleasi lucruri ca toti ceilalti oameni.

Cu alte cuvinte, nimeni nu te va plati doar pentru asta.
Asa cum nimeni nu te plateste doar pentru ca umbli pe strada si te uiti la panourile publicitare.

| NemNUZ a răspuns:

Viseaza, Mark Zuckerberg