| anonim_4396 a întrebat:

Pot ridica bani de la moneygram ca minor? Adica, daca imi trimite cineva din strainatate, eu avand buletin.
Am nevoie urgent de raspuns!

4 răspunsuri:
| Ionut_Alex_1999_4Xwq a răspuns:

Pot ridica bani daca sunt minor

| Alina_5678 a răspuns:

Aceeasi intrebare am si eu. VAd ca postule de ceva vreme presupunc a ai incercat de atunci. Imi poti spune te rog daca se poate? Eu am icenrcat asta la 15 ani si m-a alsat. Dar acum la 17 cand am icenrcat sa ridic de la western union nu m-a lasat... si am primit niste bani prin monergram si vreaus a stiu daca pot sa-i ridic

| Miriam55 a răspuns (pentru Alina_5678):

Nu, nu pot... Trebuie sa te duci cu un adult tongue Faza e ca eu primisem banii pe numele unei prietene, care are buletin, eu avand o problema cu al meu. Amandoua avem 16 ani... S-a dus cu maica-sa si nu i-au dat banii pentru ca in loc de Iuliana era scris Iulia. In fine, te duci cu maica-ta/taica-tu + buletinul tau si al parintelui si nu ar fi nici o problema. Tu singura nu poti.

| Stefan_Mircea_2001 a răspuns (pentru Miriam55):

Cu un unchi as putea să-i ridic fiindcă eu nu mai am decât pe mama în străinătate și stau cu unchiul, sau singur fără parintii