| decastelica1244 a întrebat:

Bună ziua! Pe cardul revolut junior poți primi banii doar de la părintele pe care îl ai pus? Dacă fratele meu ar vrea sa îmi facă un transfer nu ar putea merge în niciun fel? Am deja cardul fizic! Funda!

Răspuns Câştigător
| Nobody04 a răspuns:

Alimentarea contului se face doar din contul Revolut principal al părintelui sau tutorelui.
Dacă fratele tău vrea să-ți transfere bani trebuie mai întâi să-i transfere persoanei care are contul Revolut principal (mama/tata depinde), iar mai apoi părintele sau tutorele îi va transfera în contul tău. Sper că te-am putut ajuta.