| PavelVladescu a întrebat:

Buna ziua! Pentru infiintarea unui SRL unei persoane imobilizate la pat, pot depune actele la ONRC in numele ei sau am nevoie de imputernicire de la notar ori aceasta imputernicire este doar pentru firme de specialitate/ avocati?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți depune acte în numele unei persoane, fără o procură notarială semnată de ea. Contra cost vine notarul acasă.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

E nevoie de procura daca faci firma pe numele acelei persoane.