| CaLyStuu a întrebat:

Buna ziua / seara TPU, am si eu o rugaminte. Stiti vreun site prin care sa iti comercializezi blogul tau? Adica sa pui reclame pe el si la fiecare click sa primesti bani ( suma parca e 0.5 centi, depinde de site ). Eu am gasit un site, dar nu ma satisface, vreau ceva prin care sansele de castig sunt mai mari. ( site-ul pe care l-am gasit : www.banidinafiliere.com ). Dau funda! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| myself405 a răspuns:

Eu am facut destule conversii cu http://banidinafiliere.ro. nu cu ".com". Fa-ti gratuit cont de afiliat si testeaza-l in 2 minute.

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Poti incerca alte site-uri de afiliere, dar de cele mai multe ori lumea e interesate de mai mult decat de un click. Poate sunt reviste sau alte publicatii care cauta doar trafic, dar de obicei se cauta achizitii.

| CaLyStuu explică (pentru GabyB94):

Pe mine ma intereseaza alt site la care ma plateste la click pe reclame. pot si prin google adsense, dar imi trebuie codul cardului, si stiu ca si la astea trebuie cod de card, dar momentan nu il am. daca stiti un site prin care pot face bani cum am specificat mai sus, ar fi perfect. app. dau funda!