| RobertoBMW a întrebat:

ce site-uri de făcut sondaje pentru a face bani sau de uitat la reclame că sa primești bani știți? Vreau site-uri de încredere

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Ceea ce visezi tu nu este altceva decât esența "scam"-ului.
N-ai să vezi așa ceva în viața asta, deci nu-ți face așteptări.
Însă, dacă într-adevăr va fi creat un astfel de site, va fi trecut cu mult de 2 miliarde de ani, limita la care existența vieții pe Pământ va fi imposibilă și asta cu jumătate de miliard de an mai 'nainte [tragi tu o concluzie de aici].