| anonim_4396 a întrebat:

sunt din Bucuresti si vreau sa va povestesc pe scurt ce mi s-a intamplat am fost cu un baiat (la 16 ani) m-am culcat cu el si ne-am mutat la el acasa unde am ramas si insarcinata, acum am o fetita minunata, doar ca baiatul de care eram indragostita pana peste cap m-a mintit si in scurt timp a ajuns la inchisoare, dupa o cearta monstru cu mama acestuia(pretextul discutiei fiind unul stupid cum ca sotul ei m-ar placea si vice-versa) batuta de ea m-am intors la bunica materna care m-a crescut de mica pe mine si pe inca 2 surori si de aici cosmarul meui se adanceste din ce in ce mai mult deoarece bunica mea,(cu o pensie mica si un ajutor de handicap de 33 ron) bolnava de diabet tip2 cu compicatii si handicap nu o duce foarte bine cu banii si eu si mai prost decat ea ma descurc. Ma chinuie gandul ca intr-o zi nu o sa mai am acoperis deasupra capului, datoriile bunicii find peste 1000 de euro, o suma enorma care nu am cum sa o strang cu o alocatie de 800 de ron din partea fetitei care acum are 9 luni (pe o perioada de 1an) Ajutati-ma va rog dati-mi un sfat ce ar trebui sa fac...In prezent sunt eleva in clasa a 12-a iar in timpul liber ma ocup de fetita mea... Ajutati-ma in pragul sarbatorilor de Craciun cu putin din putinul dvs, sau cu un loc de munca cu un program flexibil sau la care pot veni cu fetita, va rog din suflet.

Sarbatori fericite...

1 răspuns:
| Mihaiflorinn a răspuns:

Trimite-mi mail la adresa lemoneith@yahoo.com si poate te pot ajuta cumva.