| Dragos23 a întrebat:

Sunt din Ramnicu Valcea, am 30 de mi euro si as vrea sa incep o afacere dar sunt in lipsa de idei ce ar mai putea sa mearga in Romania noastra.
O idee cineva?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Iiulia a răspuns:

O afacere care, din cate stiu eu este profitabila este o crescatorie de serpi, pentru venin... artrebui sa te interesezi.
SUCCES!

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Ceva pentru distractie tinerii au nevoie de spatii dedicate distractiei, ceva de genul paint ball.

| gabriel1984 a răspuns:

E simplu...un studio de inregistrat si produs muzica.muzica e tot ce nea ramas.

| aneta a răspuns:

Un salon de cosmetica, sau, vad ca esti barbat, ai putea deschise o spalatorie de masini spre exemplu.

| tydy a răspuns:

Poti sa deschizi un restaurant de mare clasa,ori un salon spa, un stadion de fotbal, un magazin de animale si o scoala