| Ioana20Andreea a întrebat:

Bună ziua. Știe cineva un,, loc" de munca de acasă, sunt mămică nu pot lucra dar nici nu vreau sa stau degeaba? Rog seriozitate, sunt în mare cautare

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intra pe site-urile de freelanceri unde sunt profesionistii si cauta acolo:
www.freelancer.com
www.upwork.com

| Sophieka a răspuns:

Incearca la Foundever Romania sau la Teleperformance Romania

| Ioana20Andreea explică (pentru Sophieka):

Mulțumesc, o sa încerc.

| TatianaIstrate a răspuns:

Uite aici ce variante ai -- https://cariera.ejobs.ro/......ri-remote/ O limba straina te poate ajuta sa-ti gasesti destul de usor ceva de acasa...