| LasleaIoan1972 a întrebat:

Cine stie de siteuri sau firme care ofera posibilitatea de a lucra, de acasa online sau acasa, va rog seriozitate.

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Dropshipping-ul e u metodă bună, am auzit de la ea pe la Youtuberi, acum nu ştiu cum stă treaba dar mi-a recomandat şi un vecin chestia asta. caută Drop shipping şi informează-te, dacă te atrage, bagă-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar caută freelancing pe Guagăl.

| aDEeLAa a răspuns:

Eu stiu doar site-uri de sondaje online. Doar ca primesti f greu sondaje, nu e o metoda de imbigatire...