| aurelgabriel a întrebat:

Buna ziua TPU!
As vrea sa stiu voi,ceic are sunteti clienti ai bancii BRD,ce parere aveti despre ea? E vreo diferenta intre ea si ING, unde sunt eu client.Va rog frumos.
Multumesc o zi buna.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La BRD iti iau comision si daca respiri pe langa ei.

singurul avantaj la BRD sunt bancomatele mult mai dese, in rest nimic.

| aurelgabriel explică (pentru suntserios):

Deci bine ca am inchis contul la BRD, din motiv ca m-a obligat fostul loc de munca sa am la ei.Cum sunt la ING, jos palaria.Multumesc.

| Țoglă a răspuns (pentru aurelgabriel):

Ai lucrat la Auchan de te.au obligat ăia să faci cu brd? Cam pe domeniul ăla se practică așa ceva.
Cele mai bune bănci sunt Transilvania și ING.

| aurelgabriel explică (pentru Țoglă):

Nu boss.Eu sunt din ARAD.Am lucrat la o firmă de sortare si CALITATE.Alpha Industrieservice.E o firmă nemțească.La fiecare încasare de salar imi trăgea 4 lei ca utilizez serviciile lor.
Mă bucur pentru răspunsul tau.Ma bucur ca sunt client ING DE aproape 6 luni.