| ArtisticWorld a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre Samsung Corby. Vreau sa imi iau de ziua mea.

Răspuns Câştigător
| lSchizo a răspuns:

Hello`. Pai e un telefon bun, si eu mi-am luat. Are memorie interna de 50 mb si poti sa ii bagi si card pana la 8 gb. Poti sa descarci diferite aplicatii pe el, poti sa ii schimbi carcasa. :D Ai si widgeturile care te ajuta sa "ajungi" mai repede pe facebook, twitter, my space...:D Deci in concluzie e un telefon bun. Pentru mai multe detalii uita-te aici.: http://www.gsmarena.com/samsung_s3650_corby-2908.php Sper ca te-am ajutat. :) Fundita?;;)

4 răspunsuri:
| miku0101 a răspuns:

Buna! happy Samsung corby este un delefon de firma. este foarte bun si mikut. are taciul bun!~ laughing

| FunDa a răspuns:

Mie mi se pare destul de bun! arata si bine, are si memorie.doar trebuie sa fii atent cu el! cu cat il pastrezi mai bine cu atat o sa il ai mai mult timp happy

| AddXf a răspuns:

Daca vrei poti sa iei un Samsung monte.are aceleasi aplicatii si zic eu ca e mai bun. il am eu happy. dar in orice caz Samsung corby e foarte ok pentru ca-l are varul meu de cand a aparut ...deci in concluzie ambele sunt bune happy fundalaughing

| little0apple a răspuns:

Pai iti zic din propria experientaalaughing fratemiu are si mai umblu si eu pe el.deci tachu e varza.asa cum arata e destul de dragut.ia-ti Samsung smart sau blackberry.cauta-le pe net si vezi daca iti plac...sunt cele mai bunebatting eyelashes:X