| sandwich1 a întrebat:

Buna ziua TPU!

Care sunt cele mai bune metode de facut bani pe internet?

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Pay Per Install si CPA.
Intra pe CPAelites.comwinking

| AnonimaOk a răspuns:

Sa stii programare / web design si sa lucrezi ca free lancer. Sunt diverse site-uri sau forumuri in acest sens.
Nu te increde in tampeniile alea de reclame care te imbogatesc peste noapte! Fii realist, asa ceva e imposibil. Vor sa te fenteze sau sa-si vanda produsele cel mai probabil.

| DjNick112 a răspuns:

Salut! Stiu o metoda mai buna pentru a face bani, este vorba de un joc, probabil multi ati auzit de el, se numeste Market Glory, poti castiga multi bani, uitati dovada https://www.youtube.com/watch?v=L8ebavFoS8k (aceasta este doar o dovada ca banii ajung in cont, deci poti castiga si mai mult, chiar si mii de euro, intra in link-ul de inregistrare si vezi la top venituri)
Nu stii de unde sa incepi, cum sa faci bani din acest joc? M-am gandit si la asta, sunt tutoriale pe youtube, daca nu gasesti iti dau eu dupa ce te inregistrezi.
Link-ul de inregistrae este aici:
http://www.marketglory.com/strategygame/DjNick112