| DeleteMarker a întrebat:

Cum sa fac bani pe internet? metode bune, fara depozit si un salariu decent! happy

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Se cheama munca si, incredibil, functioneaza. Intrebarea e CE STII SA FACI?

| DeleteMarker explică (pentru KodrutZ):

Intrebarea era cum sa faci bani pe internet nu "Ce stii sa faci"

| KodrutZ a răspuns (pentru DeleteMarker):

Daca nu raspunzi la aia nu iti pot da nici un sfat. Sint nspe metode de a face bani ok pe net. Nu, nu ma refer la video chat sau clickuri pe reclamele proprii si alte timpenii.

| suntserios a răspuns (pentru DeleteMarker):

Pai tu ai impresia ca banii aia pe internet pica din cer? Deci ce stii sa faci? Programare? Seo? Design?

| DeleteMarker explică (pentru suntserios):

Photoshop, Microsoft word, powerpoint. big grin

| suntserios a răspuns (pentru DeleteMarker):

Mda, word si powerpoint stie toata lumea, daca nu cumva vrei sa te angajezi ca secretara nu te ajuta la nimic.

Daca stii Photoshop la nivel serios gaseste destule proiecte online. Poti cauta pe freelancer.com

| KodrutZ a răspuns (pentru suntserios):

NU, NU LA HOTII AIA! Freelancer.com a devenit un scam ordinar, mai multi bani le dai lor decit faci tu sau, mai rau, iti trage teapa cumparatorul si tu trebuie' sa platesti comision pe un proiect la care nu ai incasat nimic. Exista site-uri de genul inca foarte serioase, gen oDesk.

| Pardelian a răspuns:

La videochat te-ai gandit?

| gabriel87000 a răspuns:

No multi pun intrebari din astea sunt atatea siteuri de unde poti face bani, din taskuri.din sondaje.din clickuri etc... cand mai puneti o intrebare specificati cam ce va intereseaza

| Pandhoraa a răspuns:

Poti lucra de acasa ca operator interviu asistat de calculator
e un job part time cu contract de munca
https://www.mercury.ro/......ator-cati/

| belcatalin a răspuns:

Http://whitepinsplus.com/
E pe termen f. lung, pentru a obtine bani multi. La 1 an ai 360euro/luna constant. Orice referal adus creste venitul cu cativa zeci de euro/luna.
Munca extrem de comoda. Pentru inregistrare si alte multe amanunte, folositi adresa mea de e-mail: belcatalin@yahoo.com