| Bálint_Róbert_1991 a întrebat:

Buna ziua tuturor, am primit o suma de bani printr-o firma de transfer de care inca nu am auzit, codul este format din 9 cifre, stiu ca moneygram are 8 cifre, wester union 10 cifre, ar fi cam urgent va rog, firma prin care a fost trimis se numeste Worldcom Finance ???????? banii au fost trimisi din izrael ???? multumesc anticipat pentru raspunsuri, stima.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intreaba la banci. Este o firma (cred chiar Moneygram!) care are cod si de 8 si de 9 cifre.

| mihai69 a răspuns:

Ai grijă că e „scam" (țeapă).
Ignoră mesajele de acest fel!