| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua!
Va rog sa ma ajutati; am o problema nerezolvata de mult timp. Caut de mult un cumparator pentru casa mea. Eu stau in comuna Peris,Jud. Ilfov; casa are toate utilitatile, p+1 si un teren de 1000mp. Daca stiti pe cineva/Agentii/site-uri de cautare ca am cautat pe foarte multe siteuri populare si nu am gasit. Daca voi gasiti sau vreti sa ma ajutati puteti sa ma si contactati la Cosminalex653@Gmail.com. Cu mult respect, Cosmin

Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Daca ai 1 singur anunt de 1 an, tocmai din cauza asta nu gasesti.
Pune anunt la fiecare 2 zile, pe toate site-urile de gen.

4 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Nu te supara, insa nu sta nimeni sa iti caute tie un cumparator pentru casa.

1.Esti un anonim de pe internet.
2.Consuma timp.
Incearca pe site-uri gen olx.

| Xanderr a răspuns (pentru CVane):

Eu am spus ca daca stiti pe cineva nu sa stati voi sa cautati, si apropo am cautat pe olx si am si anunt de aproape un an si nimic oricum multumesc de ajutor.

| CVane a răspuns (pentru Xanderr):

Daca ai 1 singur anunt de 1 an, tocmai din cauza asta nu gasesti.
Pune anunt la fiecare 2 zile, pe toate site-urile de gen.

| MozZatY a răspuns:

Poti pune anuntul si singur pe www.anuntul.ro sau www.imobiliare.ro cu cateva poze si astepti linistit :)

| Xanderr a răspuns:

Apropo eu nu spun sa cautati voi ci daca stiti pe cineva nu va cer eu voua sa va iau din timpul liber ca stiu cum este.Va rog, ca am cautat si am pus si anunt dar nimic de aproape un an.Va multumesc oricum pentru raspunsuri