| teodorescu a întrebat:

Buna ziua vreau sa-mi deschid un magazin alimentat mixt in general cat ma va duce cat ma costa sa o infiintez...multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| zxsds a răspuns:

Daca te referi la firma SRL uite aici :
http://www.onrc.ro/romana/taxetarife.php#tarife1

In afara de asta mai ai o groaza de rezolvat:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult.foarte mult.spaga.nu actele.si daca nu o dai vei avea un sigiliu pus pe usa din prima zi.toate jigodiile care au dreptul sa te controleze vor veni in control.si-ti vor gasi nereguli.as vrea sa te incurajez dar nu pot.la noi la romani nu poti iesi deasupra fiindvca au grija sa te traga inapoi.si daca reusesti, vei plati cu varf si indesat.cine a reusit iti spun eu, ca stiu, doarme cu pistolul la cap.