| ElizaOlsen a întrebat:

Buna ziua\seara, am de facut un anunt, insa va rog mult sa aveti seriozitate.
Am un post de bodyguard, pentru cine este interesat. Candidatul trebuie sa urmeze urmatoarele cerinte si\sau calificari:
-Sa aibe o sanatate buna si rezistenta,
-Sa nu fumeze,
-Sa aibe o statura impunatoare,
-Sa detina permis de port-arma si permis auto,
-Sa cunoasca cel putin un sport de autoaparare si sa detina dovada ca a studiat acel sport.
-Sa cunoasca limba Engleza la un nivel bun( orice alta limba straina in plus este luata ca un avantaj)
-Sa fie rezistent la stres, efort fizic si psihic,
-Sa fie o persoana de incredere si bun simt,
-Sa actioneze rapid si sa ia decizii limpezi in situatii limita.
-Sa aibe pasaport si libertatea de a parasi tara.

Salariul poate varia in jur de 1000-1500 Euro.

Pentru mai multe detalii referitoare la acest post va rog sa ma contactati pe adresa de email: olsen_eliza.mayer@yahoo.com
Va rog seriozitate si respect.

3 răspunsuri:
| StReEtDaNcEaNa a răspuns:

In ce oras este?

| ElizaOlsen explică (pentru StReEtDaNcEaNa):

Activitatea se va desfasura mai mult pe teritoriul Norvegiei si\sau Danemarcei. Dar asta nu exclude posibila nevoie de desfasurare pe teritoriul altor tari. Desigur nici Romania nu este exclusa, insa in principal Norvegia.

| kaBooMx a răspuns:

Esta e un anunt sau o intrebare?