| Maria1127 a întrebat:

Bunaa. as vrea sa deschid o pagina de facebook cu vanzari de cosmetice si accesorii. stie cineva de unde as putea face aprovizionarea? niste site-uri de unde pot lua accesoriile si cosmeticele la un pret mic big grin? persoanele care au deja o astfel de pagina mi-ar putea da niste sfaturi pentru o incepatoarebatting eyelashes? multumesc :* ^_^

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

Nu gasesti site-uri sau gasesti foarte greu.
cel mai "usor" este sa faci o vizita prin dragonul rosu si doraly in Bucuresti.

sau daca vrei sa faci import intra pe Alibaba.com

| Maria1127 explică:

Multumesc frumos happy