| anonim_4396 a întrebat:

Bunaaa! As dori un mic ajutor va rog. Sunt in Germania si am inteles ca am posibilitatea ca salariul de unde lucrez eu sa mi se puna pe contul de euro din Romania! Eu am cardul la mine (ING) dar mai multe informatii privind comisionul de retragere si alte chestii nu stiu si la banca nu pot suna pentru ca as sta cu orele laughing imi poate explica cineva va rog anumite detalii?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să nu riști să primești informații inexacte, poți contacta banca ING prin email. Comisioanele băncii din câte cunosc sunt mici. nu trebuie să îți faci griji sub acest aspect.

1 răspuns:
| Sophieka a răspuns:

Buna

Nu stiu daca ai procent de retragere, si eu am conturi ING lei si euro, dar nu mai tin minte, si nu vei sta la telefon cu orele.
Suna sau trimite-le un email, insa prin email s-ar putea sa primesti raspuns in 3-4 zile lucratoare.