| Gabriella2012 a întrebat:

Bunaaaa! As dori sa impart si eu pliante sau ceva de genu`. Aveti idee cu cine pot sa vorbesc?big grin Va multumesc. Pup.:*
Sterge

3 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

Du-te la un supermarket si acolo vezi daca au loc liber happy

| pafpap a răspuns:

Daca stai intr-un oras mai mare te-as sfatui sa incerci la Orange sau Vodafone, ca acolo te plateste mai bine pentru munca depusa

| Ptcc a răspuns:

Dupa postarea ta, mi-am dat seama ca vrei sa castigi bani. Iti propun sa arunci o privire aici:
http://www.wix.com/ptc_p6/2