| Mada129 a întrebat:

Funda. Am 16 ani impliniti si as dori sa ma angajez undeva. Ma puteti ajuta cu ceva idei si sfaturi? as putea sa ma angajez la Orange sa impart pliante? ce idei mai aveti?

1 răspuns:
| takeacupcake a răspuns:

Mie sincer mi se pare de treabă să te angajezi ca ospătar la terase mai ales că vine vara, undeva prin centrul orașului că acolo faci și bacșiș graslaughing dacă nu reușești ai putea să vinzi înghețată happy sau ai putea să lucrezi ca vânzătoare la un magazin... e o treabă decentă și nu necesită mult efort fizic, sper că te-am ajutatbig grin