| BrokenBarbie a întrebat:

Ca sa imi fac cont pe paypal se poate folosi orice card visa sau mastercard sau imi trebuie un tip anume si de la o anumita banca? Va rog sa imi raspunda cei care stiu, multumesc

3 răspunsuri:
| nevermint a răspuns:

Ca sa iti faci cont paypal iti trebuie un card bancar de plati nu de economii sau credit dobandit prin banca in valuta de la orice banca. Nu conteaza daca este master sau visa. Iti faci inregistrarea introduci datele cardului, dupa care se face verificarea cardului, ai nevoie de codurile necesare platilor online. Iti sugerez ca atunci cand iti faci cardul sa ii sprcifici ca vrei sa il faci pentru plati on line si pentru sistemul paypal. Succes

| Bybanu a răspuns:

Orice card visa

| Bybanu a răspuns:

Am uitat sa specific, nu trebuie sa ai neaparat card ca sa iti faci cont pe paypal, contul il poti face si cardul il poti adauga mai tarziuwinking si merge urm carduri: visa, mastercard, american express