| OmulSiXPacksSs a întrebat:

am sub 18 ani si vreau sa fac un cont de paypal, am inteles ca este nevoie de un card (visa sau mastercard), unde si cum fac acest card?
Se poate face unui minor sau trebuieb o persoana majora?
Cat costa?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa iti faci card bancar si daca esti minor doar ca trebuie sa semneze si unul din parinti

| OmulSiXPacksSs explică (pentru suntserios):

Si in afara de varianta asta, daca parintele nu are card poate sa isi faca, cat costa ce trebuie etc

| suntserios a răspuns (pentru OmulSiXPacksSs):

Nu parintele trebuie sa isi faca card. Poti sa iti faci si tu daca ai buletin, doar ca e nevoie de acordul unui parinte.

Creare de card nu cost, in schimb platesti lunar un comision de administrare a contului undeva intre 3 si 10 ron depinde de banca la care il faci

| OmulSiXPacksSs explică (pentru suntserios):

Multumesc de raspuns