| ingerasdragalas a întrebat:

Cacat costa un Samsung GT-S5230?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| AndreiC a răspuns:

Nu draga, nu **** costa ci bani! :p

| ponicaa a răspuns:

350 lei>:d

| anonimanonimanonimanonim a răspuns:

Cel mai nenorocit telefon din lume?

| ingerasdragalas explică (pentru anonimanonimanonimanonim):

Ti-a cerut cineva parerea?

| anonimanonimanonimanonim a răspuns (pentru ingerasdragalas):

Intelege urmatorul lucru eu am avut unul l-am reparat de trei ori:o data ca a murit touch-ul, o data ca i-a murit displayul si inca o data ca i s-e nenorocise radioul intern auzeam numai static.ei bine a patra oara cand s-a stricat l-am dat dr**ului de pamant si a murit din prima
si nu am vrut sa jignesc pe nimeni deci doresc sa ma lasi in pace

| ingerasdragalas explică (pentru anonimanonimanonimanonim):

Eu sa te las in pace? Tu te-ai bagat.