| Al000 a întrebat:

Cam cât costă chiria pentru un apartament de 2 camere în București?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De la 200 euro in sus

| neutrino a răspuns:

De la 150 de euro in sus, depinde de zona si bloc.

| mont a răspuns:

200-350 de euro

| ConstantinIordachescu a răspuns:

Depinde de zona... Prin Baicului un apartament mic costa si 150 euro dar nu prea iti recomand. prin Pantelimon ajunge in jur de 200 euro un apartament de 2 camere de 36 mp. Insa atentie sa nu aibe datorii blocul ca s-ar putea ca la iarna sa stai in frig... Ideal e sa aiba centrala pe apartament!

| Al000 explică:

Am înțeles. Dar în ceea ce privește utilitățile? Întreb pentru ca anul viitor voi veni la facultate și vreau sa îmi fac o idee despre cheltuieli.