| CocoCosmin97 a întrebat:

Cam cat costa o icoana de 200-300 ani.cu isus pe cruce cu ingerei imprejur..adica e religioasa din cate stiu e facuta manual si am intelesc ca e cusuta cu fiere de aur...astep raspunsuri concrete...Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Sincer ce? Pe ce bazezi afirmatia asta?
@CocoCosmin97: Cauta pe forumuri de specialitate. Du-te si intreaba pe la magazine de arta si nu sub forma "am, cit face" ci in ideea ca ai cauta ceva in genul asta si cam la cit ai putea gasi. Cauta eventual evaluatori/bloguri pe nisa asta si ia contact cu cei care le administreaza. Poti eventual intreba chiar la o manastire/magazin cu obiecte de cult.

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ingerii sunt reali sau doar in icoana?laughing

| PisicutzaCenusie a răspuns (pentru ombladon):

Imi dai funda tew rooooooog?

| ombladon a răspuns (pentru PisicutzaCenusie):

Da,una facuta din prezervative folosite laughing

| PisicutzaCenusie a răspuns (pentru ombladon):

sad

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Cam vreo 2mii de euro sincer. funda?

| NevastuicAaA a răspuns (pentru PisicutzaCenusie):

Asta sa crezi tu laughing 2 mii de euro laughing

Stii cat costa aurul?
aproximativ 200 lei 1g
+ valoarea icoanei.....este mult mai mult decat 2 mii de euro

| KodrutZ a răspuns (pentru PisicutzaCenusie):

Sincer ce? Pe ce bazezi afirmatia asta?
@CocoCosmin97: Cauta pe forumuri de specialitate. Du-te si intreaba pe la magazine de arta si nu sub forma "am, cit face" ci in ideea ca ai cauta ceva in genul asta si cam la cit ai putea gasi. Cauta eventual evaluatori/bloguri pe nisa asta si ia contact cu cei care le administreaza. Poti eventual intreba chiar la o manastire/magazin cu obiecte de cult.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Imi dai terog funda?love strucklove struck