| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa sa transporti o motocicleta cu curierul (Fan curier ) sau orice 400 km? Sau daca stiti cum asi putea aduce o motocicleta din alt judet la distanta de 400km? Va rog.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Meri cu trenul, vii cu motorul. Sau cunosti poate pe cineva care face operatiuni din astea, la un coleg asa i-a adus masina din germania, calare pe ea, pardon, sofand. happy
Drumurile sunt periculoase, mergi cu grija. straight face

| misu a răspuns:

De unde pana unde ...vii cu ea pe roti. am eu permis si daca e cat de cat prin zona te ajut

| Spintecatorul a răspuns:

Da, inteligenta remarca intr-adevar, dar din pacate iti trebuie inca o categorie ca sa poti conduce remorca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia o masina ca remorca si transporto