| bogdas a întrebat:

am o intrebare pentru voi am facut o comanda de un telefon si mil aduce prin curier rapid, intrebarea mea este daca nu primesc ceea ce am comandat ce pot sa fac? ma vor obliga sa platesc? as putea sa verific coletul de fata cu, curierul?

1 răspuns:
| gabrielgypps a răspuns:

In mod normal nu-ti da voie sa umbli la colet pana nu -l platesti. nici ei nici posta cand e contra ramburs.de aceia e bine sa comanzi numai in locuri cet de cat sigure sau unde o pulicitate negativa le-ar afecta vanzarile. eu personal am cumparat si de pe ebay, si de prin alte locuri, chiar saptamana trecuta am primit 2 expresoare de la mures, in valoare de 1000 ron si nu am primit pachetul sa-l desfac pana nu am platit. bafta