| NemNUZ a întrebat:

Care afaceri merg cel mai bine?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pompe funebre, si nu glumesc.

| Kaℓi a răspuns:

Constructiile navale.

| pbsolver a răspuns:

Dezmembrari auto

| Katczinsky a răspuns:

Robotica si IT-ul. Intr-o lume in care viteza si dezvoltarea tehnologica sunt in amploare, domeniul serviciilor IT sunt foarte bune.
Daca nu esti vreun matematician inascut, vreun poet geniu sau vreun pictor vestit, te sfatuiesc sa te axezi pe real. Ma refer aici la talent. Cei ce au talent au viata usoara. Noi, restul, trebuie sa muncim mult sa ajungem unde ne dorim. In concluzie, afacerile in Robotica si IT. Pe locul doi ar fi Imobiliarele si Marketing-ul. PS: Daca ai de ales, te rog, nu pleca din Romania.

| Word89 a răspuns:

Cele la care te pricepi cel mai bine si cele in care pui suflet si pasiune.

| GeorgescuD a răspuns:

Si eu crec ca cel mai important este sa faci o afacere intr-un domeniu care te pasioneaza.
Daca esti in pana de idei poate te vor ajuta urmatoarele articole:
http://ideiafacere.blogspot.ro/......entru.html
sau
http://ideiafacere.blogspot.ro/2014/01/ce-magazin-sa-deschid.html
BAFTA!