| mihaela_3188 a întrebat:

Ce tip de afaceri merg in aceasta perioada?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cele care necesita capital putin(sau deloc) la incepere ori pe parcurs (se autofinanteaza).

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nico1988 a răspuns:

Buna!
MLM-urile merg ft bine. Fac parte dintr-o astfel de afacere. Daca te intereseaza intra pe nicol_oriflame@yahoo.com si iti explic cum functioneaza.Succes!

| sorosalina a răspuns:

Buna adauga id mess unghiidevis si iti pot oferi o oportunitate de afacere

| FashionDiva a răspuns:

Orice afacere merge atata timp cat este facuta cu cap. Acum se investeste foarte mult in publicitate in cam toate domeniile cu care am avut contact direct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o intrebare doar de conversatie sau chiar te intereseaza pe tine direct?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu telefoane mobile sau servis magazin de desfacere

| 1235678907452352 a răspuns:

Un magazin de dulciuri/prajituri /pateuri langa scolahappy

| Robert_2672 a răspuns:

Iti sugerez sa te duci in alta tara, si, daca ai bani sa iti incepi o afacere acolo, pentru ca aici in Romania nu se merita happy ai numai de pierdut.