| wiox3012 a întrebat:

Ce afaceri mai merg in romania

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cele de pompe funebre.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Carciumile cu bauturi ieftine (in nici un caz restaurantele!).

| selef a răspuns:

Cele cu energie.
Daca poti cumperi ieftin de la hidrocentrale sau Cernavoda si vinzi la cine vrei tu cu cat vrei tu.

| adinaciosescu a răspuns:

-Vrei in situatie de criza sa-ti dezvolti o afacere profitabila?
-Ai colege si colegi de clasa sau munca?
-Ai multi prieteni?

Atunci ce te retine sa castigi un ban in plus?

Distributie produse cosmetice la preturi acceptabile
„ Metropolitan „

Important
face inscrieri incepand de la 16 ani ( aviz elevilor)

Cerinte:

Dorinta de castig

- Persoane dornice de afirmare si recunoastere pentru munca depusa;

- Tot ceea ce trebuie facut este sa vizitati adresa www.metropolitans.ro si sa va creati un cont astfel: accesati optiunea "creati-va cont" sau "contul meu", introduceti datele personale, iar in dreptul codului reprezentantului care va recomandat scrieti codul Caf4cnew (asa cum este el scris, folositi copy si paste).

- Dupa crearea contului comandati-va un catalog gratuit.
Vine in 3-4 zile,si va veti convinge de pretul produselor.

Succes!

Oferta: Inscriere Gratuita

- Posibilitate de promovare rapida
- Posibilitate de dezvoltare fara limita teritoriala
- Lipsa target
- Program flexibil, ideal part time.

| obyk a răspuns:

Toata Romania este o AFACERE!

dar daca intrebarea suna ceva de genul:

ce oporunitati de castig real sunt active acum?

e cu totul altceva.

Sa-ti faci o afacere in ziua de azi, e greu. investitia initiala de timp si bani este imensa. Daca prinzi o perioada cum este acum, cand foarte multi care au facut afaceri super profitabile anii trecuti, nu mai stiu ce sa faca pentru ca dau faliment - atunci te intrebi: Ce poate fi profitabil in ziua de azi?

Conform statisticilor, internetul ofera acum cel mai profitabil mediu. investitia initiala este mica si prin siteme de marketing in retea poti face profit lunar pe viata, unele companii ofera chiar optiunea de a lasa mostenire profitul lunar.

Important este sa fii foarte bine informat atunci cand vrei sa profiti de oportunitati online. Nu tot ce apare online este si adevarat. Sunt foarte multe minciuni frumos prezentate!

Daca te obisnuiesti sa cercetezi descoperirea facuta pe internet, nu ai cum sa dai gres. cercetarea o faci foarte usor, cauti pe google forumur sau detalii despre oportunitatea descoperita si vezi ce spune lumea depre ea.

Personal lucrez online de ceva vreme si pot spune ca ceea ce sigur merge in Romania si nu numai sunt activitatile legale de marketing in retea online.

exemplu : http://www.e-oportunitati.ro

Răspuns utilizator avertizat
| rosepassion a răspuns:

Si maginele cu haine si mancate iftina

ca doar ii criza

pentru unii

| Art a răspuns:

Afacerea cu covrigii...

hee hee

| eu_stie_tot a răspuns:

Simigeriile. Au aparut in ultima luna ca ciupercile dupa ploaie. Se inchide un atelier auto, un magazin de cartier si PAC! Apare o simigerie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostitutia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CataStreet, ai dreptate. La cati dulai si catele "existeaza" pe strazi, cam asta ar fi unul dintre raspunsuri. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comertul electronic.
Prin internet acum se reimparte puterea finaciara a lumii.

| stroedaniel13 a răspuns:

Uite cateva idei care te pot ajuta: http://www.afaceri-profitabile.com

Nu stiu sigur daca toate merg in Romania. dar cele care au legatura cu internetul sunt aproape sigur ca merg foarte bine!

| rotrezestete a răspuns:

Eu credeam ca vrei sa ne zici tu si din cauza asta am intrat cand am citit titlul... probabil trebuie sa fie o intrebare

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email la opmetro3@yahoo.com pentru a-ti trimite toate detaliile, cuprinse in GHIDUL METROPOLITAN .